Taşlıçay Halk Eğitim Merkezi Tarafından 2012-2013 Eğitim Öğretim Dönemi Yılsonu Sergisi Açıldı.
banner537
2013 eğitim öğretim dönemi yılsonu sergisi açıldı.

Açılışa Garnizon Komutan Jan. Yzb. Dr. Haydar Pekdoğan, Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, İlçe Emniyet Amiri Özgür Güvenç, Milli Eğitim Müdürü Ali Kaya, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Taşdemir, ve vatandaşlar katıldılar.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nesim Göksu, açılışta yaptığı konuşmada Taşlıçay Halk Eğitim Merkezi'nin Sosyal Destek Programı (SODES) ile adeta bütünleştiğini, Kalkınma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Orman ve Su işleri Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği ile imzalamış oldukları protokollerle birçok projeyi hayata geçirdiklerini vurguladı. Göksu, 7 den 77’ye her yaştan insanın ilgi, yetenek ve beklentilerine uygun farklı alanlarda 65 kurs açarak 2013 öğretim yılı içerisinde 496’sı bayan olmak üzere toplam 877 kursiyere hizmet verdiklerini söyledi.

Açılış konuşmasının ardından Garnizon Komutanı Jan. Yzb. Dr. Haydar Pekdoğan, Belediye Başkanı İsmail Taşdemir ve Milli Eğitim Müdürü Ali Kaya, yıl içerisinde kursiyerler tarafından yapılan elişi, halı ve kilimlerin sergilendiği serginin kurdelesini keserek sergilenen ürünleri incelediler.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından misafirlere, ayran aşı, kısır ve börekler ikram edildiği serginin 1 hafta süreyle açık kalacağı bildirildi.

banner534

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Torunlar Dedelerinin Tarih Yazdığı Topraklarda...
Tüm İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları Derneği Tarafından Hazırlanan Ve Sodes Tarafından Finanse Edilen...

Haberi Oku