İhlas Huzurlu İnşaat Çalışanları İstanbul'da Buluştu
banner537
İnşaat sektörünün parlayan yıldızı İhlas Huzurlu inşaat, Türkiye genelinde 24 merkezdeki 40 çalışanıyla İstanbul'da motivasyon toplantısı gerçekleştirdi.

İhlas Huzurlu İnşaat çalışanları, İhlas Vakfı’nın Bahçelievler’deki merkezinde verilen akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemeğin ardından konuşma yapan Bülent Gençer'den sonra Genel Müdür Bayram Bıyıklı, Huzurlu İnşaat ile ilgili bilgiler verdi. Bıyıklı konuşmasında Huzurlu İnşaat'ın misyonunun müşteri odaklı ve gelişime açık bir yapıda hep daha iyisini sunmak olduğunu söyleyerek, 24 merkezde gerçekleştirdikleri projelerin çok rağbet gördüğünü, orta ve büyük ölçekli konut projeleri konusunda kayda değer bir bilgi ve birikime sahip olup İnşaatlarında 1. sınıf malzeme ve alışılmışın dışında bir mimari tasarım kullandıklarını ifade etti.

Bıyıklı, projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimsediklerini kaydetti.

Genel Müdür Bayram Bıyıklı devam eden projeleri ise şöyle sıraladı:

"Samsun 2.Etap, Uzunköprü 3.Etap, Kırklareli 2.Etap, Başmakçı 1.Etap, Afyon 1.Etap, Manisa 1.Etap, Samsun 3.Etap, Kütahya projelendirme aşamasındadır. Merzifon 1.Etap, Manisa Turgutlu projelendirme aşamasında. Ankara 1.Etap, Nevşehir projelendirme aşamasında. Kırklareli, Pınarhisar projelendirme aşamasında. İzmir projelendirme aşamasında. Samsun 4.Etap, Karabük, Edirne 5.Etap, Denizli 2.Etap, Denizli 1.Etap, Edirne 6.Etap, Boyabat 1.Etap, Uzunköprü 4.etap inşaatları sürüyor"

banner534

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Ev Sahibi Olmak İsteyen Emekliler Derneğe Akın...
Emekliler Derneği

Haberi Oku