MALATYA:
Vali Saran, 'Malatya Ulusal Kitap Fuarı' ile ilgili kamu kurumlarına yazı gönderdi
Ajans Malatya
Malatya Valiliği ile Malatya Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen ve 1 Mayıs ile 6 Mayıs günleri arasında düzenlenecek olan Malatya Ulusal Kitap Fuarı'na, Merkezdeki ve ilçelerdeki tüm kamu kurum ve kuluşlarının yöneticilerinin; personel ve aileleri ile birlikte gelmesi için Vali Ulvi Saran imzasıyla yazı gönderildi.

Malatya Valisi Ulvi Saran tarafından Malatya'daki kamu kurum ve kuruluşlarına gönderilen yazı;

"01-06 Mayıs 2012 tarihleri arasında Malatya Valiliği ve Malatya Belediye Başkanlığı’nın ortak katkıları ile Malatya Ulusal Kitap Fuarı açılacaktır. Açılacak olan kitap fuarına ülkemizin önemli yayınevleri ve yazarları, bazı yabancı yazarlar da katılacaklardır.

Bölgemizin kültür envanterinde önemli bir yer tutacağına inandığımız Malatya Ulusal Kitap Fuarı ilimizin bölgesinde ileriki dönemlerde kültürel bir odak noktası kent olmasında önemli bir rol üstlenmiş olacaktır.

Ev sahipliği yapacağımız Malatya Ulusal Kitap Fuarına ilimiz merkez ve ilçelerindeki kamu kurum ve kuruluşlarımızın tüm personeli ve aileleri ile birlikte katılımlarını beklemekteyiz. Kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerinin; personel ve ailelerini 01-06 Mayıs 2012 tarihleri arasında açılacak olan fuara katılımlarını sağlamalarını önemle rica ederim." 

MGH - Haber Merkezi (Basın Bülteni)

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner499

Yeşilyurt Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirmeye...
Yeşilyurt Belediyesi işlerini kolaylaştırmak, hizmette verimliliği arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek...

Haberi Oku