MUĞLA:
Bodrum Belediyesi'nde Memuriyete Geçiş Yemin Töreni Yapıldı
banner537
Bodrum Belediyesi’nde sözleşmeli memur olarak görev yapan 13 personel, memuriyete geçiş yemin töreni ile kadrolu asil memur oldu.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un katıldığı yemin töreninde, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın söylenmesinin ardından 5393 sayılı Belediye Kanununun 49. maddesi gereğince sözleşmeli memur olarak görev yapan Bodrum Belediyesi personeli Ecehan Dilek Güralp, Onur Çevik, Okyay Pay, Tayfur Başaran, Halil Kahraman, Naciye Berrak Anter Ballı; Bodrum Belediyeler Birliği personeli Hakkı Can Güner, Ayşe Anıl Günay Çetinkaya, Ergun Yıldızhan, Ulaş Dalgıç, Süleyman Parlak ile Bodrum Turizm Alt Yapı Hizmet Birliği personeli Nilay Karamustafaoğlu, Hakan Yüzgeç memuriyete geçiş yemin töreni ile kadrolu asil memur oldular.

Yemin töreninde asil memur kadrosuna geçen personeli kutlayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon; “Bundan sonra kadrolu asil memur olarak devam edeceğiniz iş hayatınızda başarılar dilerim. Yemin töreni ile geçiş yaptığınız asil memurluğunuz hayırlı olsun” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile yeni sözleşmelerine imza atan 13 personel yemin töreninden sonra birlikte pasta kesip yeni statülerinin tatlı ve başarı içinde geçmesini dilediler.

banner534

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dalyan’da Noel Pazarı
Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Mahallesinde her yıl olduğu gibi bu senede yerleşik yabancılar...

Haberi Oku