100. Yıla Özel Cumhuriyet Klibi

100. Yıla Özel Cumhuriyet Klibi
Ardahan'da görev yapan çeşitli branştaki öğretmen ve kamu görevlileri, Cumhuriyet'in 100. Yılı etkinlikleri kapsamında klip hazırladı.

Ardahan ve Hanak yerelinde görev yapan öğretmenler ve kamu görevlilerinden kurulan ekip, Cumhuriyet döneminin mücadelesine konu olan kahramanlık türkülerinden oluşan dört eseri seslendirdi. Hanak ilçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Yolcu'nun yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptığı çalışma büyük ses getirdi. Hanak Kaymakamı Ömer Övünç Koşansu'nun da katkı sağladığı "Hanak'ın Yüzü, Cumhuriyetimizin 100'ü" adlı klipte, Cumhuriyet mücadelesine konu olan kahramanlık türkülerinden oluşan dört eser yer aldı.

Mesut Yolcu yaptığı açıklamada, "Cumhuriyet'imizin 100. Yılı nedeniyle yaptığımız kliple bir yandan Hanak ilçemizin tarihi ve coğrafi mekanlarını tanıtarak "Hanak'ın yüzü', diğer taraftan Cumhuriyet'imizin türkülerini söyleyerek "Cumhuriyetin 100. yılı" temalarını işledik. Bu kapsamda "Hanak'ın Yüzü, Cumhuriyetin 100'ü" klibini tamamladık. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Ayrıca Hanak Kaymakamımız Sayın Ömer Övünç Koşansu'nun da klibin oluşumunda desteklerinden dolayı şükranlarımı sunarım. Cumhuriyet'imizin 100. yılı kutlu olsun" dedi.

100. Yıla Özel Cumhuriyet Klibi

100. Yıla Özel Cumhuriyet Klibi

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir