Ağrı Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü, Yeni Sezon Öncesi Toplandı

Ağrı Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü, Yeni Sezon Öncesi Toplandı
Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yeni sezon başlamadan önce antrenörleri ile bir toplantı düzenledi.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yeni dönem öncesi antrenörler ile buluştu. 2023-2024 döneminde yapılacak çalışmalar ve projelerin görüşüldüğü toplantıda, sporun tabana yayılması ve başarı seviyesinin yükseltilmesi konuları ele alındı.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din'in başkanlık ettiği toplantıya, Spor Hizmetleri Müdürü Cemil Budak, Spor Şube Müdürü Turan Tunç ve kurumda görev yapan antrenörler katıldı. Toplantıda, antrenörlere branşlarla ilgili çalışma programları sunuldu. Ayrıca, müdürlük bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi yapıldı. Yapılacak olan müsabakalar ile ilgili karşılıklı fikir alışverişi de gerçekleştirildi.

Toplantının ardından bir açıklama yapan İl Müdürü Din, Ağrı'da sporun daha çok kalkınması ve milli takımlara çok sayıda sporcu verilmesi için seferber olacaklarını belirtti. Din, bütün spor branşlarında Ağrı'nın öncü bir kent olması için gayret sarf edeceklerini ifade etti.

Toplantının amacının, antrenörler ile koordinasyonu sağlamak ve yeni sezona hazır olmak olduğunu söyleyen Din, "Antrenörlerimiz bizim en önemli değerlerimizdir. Onların çalışmaları ve özverileri sayesinde Ağrı'da sporun gelişmesini sağlıyoruz. Yeni sezonda da antrenörlerimizden aynı performansı bekliyoruz. Hedefimiz, Ağrı'yı sporun merkezi yapmak ve gençlerimize sağlıklı bir yaşam sunmaktır" ifadelerini kullandı.

Toplantının sonunda, antrenörler de görüş ve önerilerini dile getirdiler. Antrenörler, İl Müdürü Din'e verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler. Toplantı, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir