Altınşehir Mahallesindeki taziye evinin inşaatı hızla yükseliyor

Altınşehir Mahallesindeki taziye evinin inşaatı hızla yükseliyor
Adıyaman Belediyesi tarafından, Altınşehir Mahallesinin Kuzey kesiminde yapımı devam eden taziye evi inşaatı hızla devam ediyor.'Her Mahalleye Bir Taziye Evi' projesi kapsamında Altınşehir Mahallesinin Kuzey kısmında yapımına başlanan...

Adıyaman Belediyesi tarafından, Altınşehir Mahallesinin Kuzey kesiminde yapımı devam eden taziye evi inşaatı hızla devam ediyor.

‘Her Mahalleye Bir Taziye Evi’ projesi kapsamında Altınşehir Mahallesinin Kuzey kısmında yapımına başlanan taziye evinin inşaat çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Adıyaman Belediyesi, inşaatın temel kısmını tamamladı.

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren belediye görevlileri, “Kısa süre önce yapımına başladığımız Altınşehir Mahallesinin Kuzey kısmındaki taziye evinin temel kısmı tamamlandı. Bayan ve erkekler için iki kat olarak inşa edilecek olan taziye evinin tamamını kısa sürede bitirmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi. Mahallenin Güney kısmında yapımı tamamlanmak üzere olan taziye evinden sonra Kuzey kısmına da taziye evi yapan Adıyaman Belediyesine teşekkür eden Mahalle Muhtarı Yaşar Tohumcu ise, “Mahallemizin Güney kısmında daha önce tek kattan oluşan bir taziye evi vardı ama yetmiyordu. Taleplerimize kayıtsız kalmayan belediye başkanımız önce mahallemizin Güney kısmında, daha sonra da Kuzey kısmında iki yeni taziye evi inşaatına başladı. Güney kısımdaki taziye evi bitmek üzere, kısa süre içerisinde halkımıza hizmet vermeye başlayacak. Kuzey kısımdaki taziye evimizin ise temeli tamamlandı. İnşallah bu yaz burası da tamamlanarak hizmete girecek” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir