Avşar, 'MHP uyarılarını samimiyet ve dürüstlükle seslendirmektedir.'

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi)Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Cumhur İttifakı Akçadağ Belediye Başkan Adayı Mustafa Kırteke'nin seçim bürosunun açılışına katıldı.

Avşar, 'MHP uyarılarını samimiyet ve dürüstlükle seslendirmektedir.'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar Milliyetçi Hareket Partisi uyarılarını samimiyet ve dürüstlükle seslendirmektedir ifadelerini kullanarak,”31 mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri bugüne kadar yapılmış olanlardan her bakımdan farklıdır. Bu seçimlere kaç belediye kazanırız, kaç belediye kaybederiz zaviyesinde bakmıyoruz. Bu seçimlerde milli bekamızın sağlam ve sarsılmaz demokratik esaslara bağlanması türkiye’nin önünü kesebilecek sinsi kurgu ve kuşatmaların boşa çıkarılmasını amaçlıyoruz.

31 mart 2019’da huzur, kardeşlik, refah, beka ve milli birlik öne çıksın diyoruz. Samimiyetle hareket edeceğiz, çerden çöpten, eften püften meselelere takılmayacağız. Milliyetçi hareket partisi uyarılarını samimiyet ve dürüstlükle seslendirmektedir.

Vatanını milletini canından çok seven dava arkadaşlarıma ve ülküdaşlarıma buradan sesleniyorum diyerek konuşmasına devam eden Avşar ; “Cumhur ittifakı Akçadağ Belediye Başkan Mustafa Kırteke’yi en yüksek oy ile başkan seçmek için etrafında kenetlenelim ve elimizden gelen tüm fedekarlığı yapalım. Niye mi?

Çünkü ülkücüler, tercih yapacağı zaman; başkalarının nerede durduğuna değil, doğrunun nerede bulunduğuna bakarak karar verir.

Çünkü ülkücüler, allah ve resulünün hizmetindeki ulvi kadrolardır.

Ülkücü, lideri ne diyorsa ona uyar ve verdiği sözden asla dönmez. Ülkücünün sadakati şerefidir.

Ülkücü,nefsine uymamalıdır.ben aday olmadım.bizden aday olmadı deyip de başka kapılarda teselli arayanlara da şunu söylemek istiyorum.davasını bir kere satan yine satar…ne demiş atalarımız; katranı kaynatsan olur mu şeker,cinsini seven yine cinsine çeker….

Bugüne kadar hiçbir gücün karşısında eğilmedik, hiçbir menfaat vaadine aldanmadık. Bugüne kadar hiçbir muhasım ve mihrak karşısında el pençe divan durmadık. “ifadelerini kullandı.

Avşar,”Ancak görüyorum ki, Akçadağ’da zillete kapılanlar var. Cumhur ittifakının kaybetmesi için sinsi planlar var. İnanıyorum ki Akçadağlılar bu oyuna gelmez ve bu oyunu bozar. Bakın bunların amaçları; seçimde cumhur ittifakı ile hesaplaşma ve onun meşrutiyetini tartışma konusu yapmaktır.

Size güvenim tam; akçadağ buna izin vermeyecektir. Zillete dur diyecektir.

İnşallah cumhur ittifakı 31 mart 2019’da büyük bir başarıya imza atacaktır. Buna inanıyoruz, elbette çok çalışacağız. Bütün hemşerilerime her zaman olduğu gibi yürekten güveniyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize en derin selam ve sevgilerimi sunuyor, esenlikler diliyorum. Yolunuz, bahtınız ve alnınız açık olsun.

Cenab-ı allah yar ve yardımcınız olsun.

Ne mutlu türküm diyene !” şeklinde konuşmasına son verdi.

Bakmadan Geçme