Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleşti
Kars'ta Vali/Belediye Başkan Vekili Ziya Polat Başkanlığı'nda Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleşti.

Hekimevi Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya emniyet, jandarma başta olmak üzere ilgili kurum müdürleri katılım sağladı.

Toplantının açılışında konuşan Vali/Belediye Başkan Vekili Ziya Polat, uyuşturucuyla mücadelede başta anne ve babalar olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarına önemli görevler düştüğünü belirtti.

Vali/Belediye Başkan Vekili Ziya Polat, "Sağ olsun emniyetimiz, jandarmamız güvenlik güçlerimiz sahada uyuşturucuyla mücadelede çok iyi şeyler yapıyorlar. Sadece yakalamak değil, aile olarak çocuklarımıza sahip çıkmak zorundayız" şeklinde konuşma yaptı.

Polat, "Bu konuda tüm kurum ve kuruşlarla beraber, anne ve babalara çok büyük görevler düşüyor. İnşallah bunu bir koordinasyon içerisinde sağlayıp, Kars'ımız da sadece uyuşturucu değil, bunun her türlüsüyle mücadele konusunda hep beraber sahada çalışacağımızı buradan belirtmek istiyorum. Anne ve babalardan da ricamız çocuklarımıza sahip çıksınlar. Sokakta biz sahip çıkıyoruz ancak evde onların takip etmeleri gerekiyor" dedi.

Vali Polat'ın açıklamalarının sonrasında toplantı basına kapalı olarak devam etti. Toplantı da uyuşturucuyla mücadele masaya yatırıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir