Başkan Durali Zelyurt Muhtarlar İle Bir Araya Geldi

Başkan Durali Zelyurt Muhtarlar İle Bir Araya Geldi
Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçe sakinleri arasında köprü vazifesi gören ve sorunların çözüme kavuşturulması için gayret gösteren mahalle muhtarlarını Belediye hizmet binası’nda ağırladı.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, 39 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek 2023 yılında yapılacak çalışma programı için istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Ziraat Mühendisi Durali Zelyurt, muhtarlarla hem kendi mahallelerinde hem de periyodik olarak gerçekleştirilen toplantılarda bir araya gelerek onların talep, öneri ve şikâyetlerini dinlemeye, çözüm önerileri üretmeye devam ediyor.  Son olarak Doğanşehir Belediye Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya; Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Karaköse ve mahalle muhtarları katıldı.

Yapılan Toplantıda muhtarlara Doğanşehir Belediyesi tarafından 2021 ve 2022 yılları arasında mahallelerinde gerçekleştirilen altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Zelyurt, 2023 yılında gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Muhtarların, vatandaşların talep ve şikâyetlerini öğrenme konusunda belediye ile bir köprü vazifesi gördüğünü belirten Başkan Zelyurt “Sizler, bizim mahallelerimizdeki gözümüz, kulağımızsınız. Yaptığımız tüm çalışmalarda sizlerin görüşlerini alıyor, bizlere ilettiğiniz sorunları çözüme kavuşturmak için çaba gösteriyoruz. Bugüne kadar verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir