Başkan Erdoğan Kahta ilçesine yapılacak hizmetleri değerlendirdi

Başkan Erdoğan Kahta ilçesine yapılacak hizmetleri değerlendirdi
Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, İhlas Haber Ajansı (İHA) Kahta Muhabiri Hüseyin Türkoğlu'nu ziyaret etti.Ziyarette Kahta için ciddi anlamda çok büyük hizmetlerin olduğunu vurgulayan Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı...

Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, İhlas Haber Ajansı (İHA) Kahta Muhabiri Hüseyin Türkoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette Kahta için ciddi anlamda çok büyük hizmetlerin olduğunu vurgulayan Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, yakın zamanda Kahta ilçesinde büyük bir mesire alanının yapılacağının müjdesini verdi. Ziyarette alt yapı, içme suyu, yol, kilitli parke taşı ve 2017 yılı yatırımları konuşuldu.

Birlik ve beraberlik içerisinde ilimize daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğini belirten Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, Kahta için ciddi anlamda büyük hizmetlerin olduğuna dikkat çekti.

Başkan Erdoğan, “Bizler siyasetçi olarak ilimize hizmet ederken sizler de basın olarak bu memleketin menfaati için çalışıyorsunuz. Kahta’da büyük bir mesire alanının yapılması için ödenek çıktı. Adıyaman il özel idaresi tarafından Kahta’da büyük bir mesire alanı yapılacak. Birlik ve beraberlik içerisinde ilimize daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir