Başkan Sami Er’den Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Sami Er’den Kurban Bayramı Mesajı
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, mesajında Kurban Bayramı'nın birlik, beraberlik ve yardımlaşma ruhunu güçlendirdiğini belirterek herkese iyi bayramlar diledi.

Kurban Bayramı vesilesiyle bir açıklama yapan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, “Bayramların ruhunda kardeşlik vardır, birlik ve beraberlik vardır. Bayramlar, toplumumuzda büyük öneme sahip olan bu değerlerin adeta sembolü durumundadır” şeklinde konuştu.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, mesajında aşağıdaki düşüncelerini paylaştı:

“Sevinç ile karşıladığımız mübarek Kurban Bayramı olanın olmayana, yetenin yetmeyene yardım ettiği, rahmetin ve bereketin bol olduğu bir bayramdır. İnanıyorum ki bu bayram da aynı ruhu göstererek, kaygıların ve sıkıntıların arka plana atıldığı, sevginin, kardeşliğin ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği umutların canlandığı bir bayram geçireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle tebrik ediyor, bayramın sağlık, huzur ve mutluluğa vesile olmasını temenni ediyorum.” paylaşımını yaptı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir