CMK Hizmet Binası hizmete girdi

CMK Hizmet Binası hizmete girdi
Adıyaman Barosu, çeşitli hizmetlerin verileceği CMK Hizmet Binasını hizmete soktu.Adıyaman Barosuna ait yeni hizmet binası düzenlenen tören ile hizmete girdi. Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Belediye...

Adıyaman Barosu, çeşitli hizmetlerin verileceği CMK Hizmet Binasını hizmete soktu.

Adıyaman Barosuna ait yeni hizmet binası düzenlenen tören ile hizmete girdi. Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Emniyet Müdürü Metin Alper, Baro Başkanı Mustafa Köroğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve çok sayıda avukat katıldı. Yeni hizmet binasında CMK,hizmet içi eğitim, adli yardım ve staj eğitimlerinde kullanılacak.

Adıyaman Baro Başkanı Mustafa Köroğlu, 5 Nisan Dünya Avukatlar Gününü kutlayarak, “Avukatlarımıza Dünyadaki hukuksuzla mücadelede başarılar diliyorum. Adıyaman Barosunun komisyon çalışmalarını yapabileceği bir alanımız yoktu. Bu yeni yerimiz CMK merkezi, eğitim merkezi, adli yardım bürosu ve stajer eğitiminde kullanılacak. Bundan sonra burada komisyon, eğitim ve staj çalışmaları burada olacak. Adıyaman Barosu buranın tüm giderlerini karşılayacak” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir