Akçadağ Haberleri

Akçadağ Haberleri

Akçadağ haber ve son dakika Akçadağ gelişmelerine, Akçadağ turizm ve gezi haberlerine sayfamızdan erişin.

Başkan Gürkan, “Konsept ve Lokasyon Olarak Güzel Bir Yapı”

Malatya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından projelendirilen ve yapımı tamamlanan Akçadağ Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Gençlik Merkezinin konsept ve lokasyon olarak çok yönlü olduğunu belirterek, buranın Akçadağlı vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

Furkan Akçadağ Kimdir?

Furkan Akçadağ, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İnşaat Mühendisliği fakültesinden 2017 yılında üstün başarı ile mezun olmuştur.

Akçadağ Gençlik Merkezi’nin temeli atıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından projelendirilen ve yapımına başlanan Akçadağ Gençlik Merkezi'nin temeli gerçekleştirilen törenle atıldı.

AK Partili Çalık, 'Biz eserlerimizle varız'

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, '19 yıldır Malatya'da sadece hizmet ettik, yatırım yaptık, eser ortaya koyduk. Biz eserlerimizle varız. Malatya'mıza bugüne kadar 35 Milyar lira tutarında yatırım yaptık. Akçadağ'ımıza yüzümüzü ağartacak çok hizmet ve icraat yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz' dedi.

Akçadağder'den Maski'ye Ziyaret

Akçadağ Dayanışma Derneği (AKÇADAĞDER) Başkanı Murat Maskar ve yönetim kurulu üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş'ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Gürkan, 'Birlik ve Beraberliğimizi Muhafaza Etmeliyiz'

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Akçadağ İlçe teşkilatını ziyaret etti. AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve AK Parti İl Başkanı İhsan Koca'nın da katıldığı ziyarette gençlerle bir araya gelen başkan Gürkan önemli mesajlar verdi.

Başkan Gürkan, Akçadağ'da Esnaf Ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Akçadağ İlçesi'nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

AK Parti heyetinden Akçadağ, Doğanşehir ve Kale İlçelerine çıkarma

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, partisinin Malatya 7.Olağan İl Kongresine katılmak üzere 25 Ekim Pazar günü kent geleceğini ifade ederek, 'Kongremizden sonra Malatya'ya hizmet yolumuza devam edeceğiz' dedi.

Akçadağ Akmercan Ortaokul Protokolü İmzalandı

Vali Aydın Baruş Başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Akmercan Turizm Taş. İnş. Güv. Sist. Tem. ve Gıda San. Dış Tic. Ltd. Şti. adına Yönetim Kurulu Üyesi Şerafettin Akmercan arasında protokol imzalandı.

Akçadağ'ın Küçükkürne Mahallesinde Karantina

Malatya Valiliği, Darende İlçesi Aşağıulupınar Mahallesi Sarılar Bağlısında KoronaVirüs Salgını dolaysıyla Karantinaya alındığını duyurdu.

Büyükşehir Akçadağ ve Doğanşehir'de Cadde ve Sokakları Temizleyip Dezenfekte Etti

Tüm Dünya'yı etkisi altına alan Corona Virüsüyle mücadele de, Malatya Büyükşehir Belediyesi yoğun mesai harcıyor.

İlçelerle İlgili Yapılan Çalıştayda 2020 Yılı Yatırım Programı Ele Alınıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, 2019 yılı içerisinde ilçelerde yapılan yatırım ve hizmetler ile 2020 yılı hedeflerinin görüşüldüğü çalıştay kapsamında Arapgir ve Akçadağ heyetlerini de ağırladı.

Bahri Arıtma Tesisine Kavuşuyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Akçadağ İlçesi Bahri mahallesinde inşa edeceği atıksu arıtma tesisi çalışmalarına devam ediyor.

Çalık'tan Akçadağ Ziraat Odasına ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, 'İhracatta ve yurt içinde 2000 ppm üzerinde olan kayısılarda sorunlar yaşanıyor. Bu sorunun çözümü için yürütülen projeyi destekliyoruz' dedi.

Vali Baruş Akçadağ İlçesinde Muhtarlarla Toplantı Düzenledi

Vali Aydın Baruş, Akçadağ ilçesinde başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu, sulama ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili ilçenin yaşam kalitesini arttırmak, devletimizin sağladığı imknlarla halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için yapılacak çalışmalar üzerinde muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Kırsal Mahalleler Özlenen Hizmetlere Kavuşuyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Akçadağ ilçesine bağlı Dedeköy Mahallesi ile Darende ilçesine bağlı Aşağıulupınar Mahallelerinde asfaltlama çalışmaları yaptı.

Akçadağ'da Açılış Töreni ve İyi Tarım Uygulamaları Sertifikasyon Töreni Düzenlendi

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde Kayısı çekirdeği kırma ve eleme tesisi açılışı ve iyi tarım uygulamaları sertifikasyon töreni düzenlendi.

Büyükşehir Akçadağ'da asfaltlama çalışmaları yaptı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Akçadağ ilçe merkezinde asfaltlama çalışmaları yaptı. Geçtiğimiz yıl Akçadağ ilçe merkezinde değişim dönüşüm çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi ilçe merkezini baştan aşağı yenilemişti.

Başkan Gürkan Akçadağ İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Akçadağ ilçesinde ziyaretlerde bulunup, meclis üyeleri ve muhtarla bir araya geldi.

MAGEF Yaz Kuran Kursu Öğrencileri için Gezi Düzenledi

Malatya Gençlik Federasyonu Battalgazi İlçe Müftülüğüne bağlı Yusuf Ziya Paşa Camiine Kuran kursu eğitimi gören 50 öğrenciyi Malatya Akçadağ Levent Vadisini gezdirdi.

Başkan Gürkan, ''Büyükşehir Belediyesi Şehrin Her Noktasına Hizmet Vermekte''

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Akçadağ'a bağlı Aydınlar Mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

AKÇADAĞDER ilk toplantısını yaptı

Akçadağ Dayanışma Derneği (AKÇADAĞDER) ilk toplantısını yaptı.

Malatya Turgut Özal Üniversitesinde 1. Mezuniyet Töreni yapıldı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi'nde Ziraat Fakültesi ile Akçadağ, Arapgir, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Hekimhan, Kale ve Yeşilyurt meslek Yüksekokullarında mezun olan 585 öğrenci için 1. Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi.

Hayatını Kaybeden Polis Memuru Bekir Aybar ve Annesi Defnedildi

Vali Aydın Baruş, Akçadağ ilçesinde akrabalar arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada av tüfeğiyle vurularak hayatını kaybeden polis memuru Bekir Aybar ve annesi Fatma Aybar'ın cenaze merasimine katıldı.

Vali Baruş Akçadağ'da Şehit ve Gazi Aileleri ile İftarda Bir Araya Geldi

Vali Aydın Baruş Akçadağ Kaymakamlığı'nca düzenlenen iftar yemeğinde şehit aileleri ve gaziler ile bir araya geldi.

Öznur Çalık, ''31 Mart'ta durmak yok yola devam''

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Akçadağ'da Mustafa Kırteke, Malatya Büyükşehir Belediyesi'nde Selahattin Gürkan, Türkiye'de de Recep Tayyip Erdoğan ile 'durmak yok yola devam' diyeceğiz" dedi.

Akçadağ'da 1 Ton Hurda Demir Hırsızlığı

Malatya'nın Akçadağ ilçesine bağlı Karapınar Mahallesinde eski okul binasından 1 Ton hurda demiri yükleyen 3 kişi suç üstü yakalandı.

Erdoğan'sız, AK Parti'siz bir Türkiye tasavvur edenlere Akçadağ gereken cevabı verecek

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Tayyip Erdoğan'sız, AK Parti'siz, Cumhur İttifak'sız bir Türkiye tasavvur edenlere Akçadağ gereken cevabı verecek. AK Parti'nin Cumhur İttifakı'nın adayı Mustafa Kırteke rekor kıracak" dedi.

Çalık, ''31 Mart'ta Akçadağ'ın elini güçlendirelim''

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Akçadağ'da Mustafa Kırteke, büyükşehirde Selahattin Gürkan, Türkiye'de Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekilleri olarak bizler, sizlerin emrinizdeyiz. Sizden arzu ve isteğimiz Cumhur İttifakı'na tam destek vermenizdir" dedi.

Gönül belediyeciliği destanını bizler yazacağız, Türkiye okuyacak

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, "Gönül belediyeciliği destanını Akçadağ, Malatya yazsın istiyoruz. Bütün ilçelerimizin yazdığı bu destanı 81 il ve 81 milyon insan okusun istiyoruz. Gönül belediyeciliği destanını bizler yazacağız, Türkiye okuyacak" dedi.

Akçadağ haber ve son dakika Akçadağ gelişmelerine, Akçadağ turizm ve gezi haberlerine sayfamızdan erişin.