Doğanşehir haberleri

Doğanşehir Haberleri

Doğanşehir haber ve son dakika Doğanşehir gelişmelerine, Doğanşehir turizm ve gezi haberlerine sayfamızdan erişin.

Başkan Zelyurt, karla mücadele eden personelleri tebrik etti

Malatya Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, bu özverili çalışma nedeniyle Belediye Park Restaurant'da personellerle bir araya geldi.

Doğanşehir'de Kar Kendini Gösterdi

AFAD ekipleri Malatya'da yoğun kar yağışına karşı dikkatli olunması mesajını yayınlarken beklenen Kar nihayet geldi.

Başkan Durali Zelyurt Muhtarlar İle Bir Araya Geldi

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçe sakinleri arasında köprü vazifesi gören ve sorunların çözüme kavuşturulması için gayret gösteren mahalle muhtarlarını Belediye hizmet binası’nda ağırladı.

Aksa Fırat Elektrik Malatya Doğanşehir’de Yeni Müşteri Hizmet Merkezini Açtı

Aksa Fırat Elektrik müşterilerine sunduğu hizmeti geliştirmek amacıyla Malatya Doğanşehir’de yeni müşteri hizmet merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Modern bir mimariye sahip olan merkezin açılışına Doğanşehir İlçe Kaymakamı Mehmet Kılıç, Doğanşehir İlçe Belediye Başkan Yardımcıları Ömer Karaköse ve Hakan Ürkmez, Aksa Fırat Elektrik Malatya İl Müdürü Hüseyin Barış Masatçı ile Doğanşehir halkı katıldı.

Başkan Zelyurt 'a Sürgü Mahallesi Sakinlerinden “Hizmet” Teşekkürü

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt'u Sürgü Mahallesi sakinleri mahallelerine yapmış oldukları hizmetler için teşekkür ziyaretinde bulundular.

Başkan Zelyurt’dan “2023” Yılı Mesajı

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt; “Yeni yılın Ülkemize aziz milletimize tüm insanlığa ve siz değerli Doğanşehir’li hemşehrilerime sağlık, mutluluk ve esenlik getirmesini diliyorum”

Gürkan, vatandaşlarla bir araya geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Doğanşehir ilçesi Yolkoru, Söğüt ve Çavuşlu mahallerini ziyaret ederek, mahallelilerle bir araya geldi.

Doğanşehir halkının doğalgaz ve konut talebi gündeme getirildi

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçeye bağlı Sürgü, Erkenek ve Kurucuova Mahallelerine doğalgaz ile sosyal konut yapımı için yaptıkları görüşmelerin olumlu geçtiğini söyledi.

Zehir tacirlerine operasyon

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde polis tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan iki zanlından 1'i tutuklandı.

Doğanşehir Belediyesi Küçüklü'ye Köprü Yaptırdı

Doğanşehir Belediyesi tarafından Küçüklü Mahallesine yapılan köprü'de Belediye Başkanı Durali Zelyurt beraberinde AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Ali Doğan, Başkan Yardımcısı Ömer Karaköse, Mahalle Muhtarı Zeki Demirel ile incelemelerde bulundu.

Doğanşehir Belediyesine ödül

Malatya'nın Doğanşehir Belediyesi 'Doğanşehirli Kadınlar Kuru fasulye ile Büyüyor' projesi ile ödül aldı.

YÖK’ten, MTÜ’ye ‘Turuncu Bayrak’ ödülü

YÖK tarafından düzenlenen '2022 Engelsiz Üniversiteler Ödülleri' çerçevesinde Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesinde bulunan Yeşilyurt ve Doğanşehir Vahap Küçük Meslek Yüksekokulu'na Mekanda Erişilebilirlik konularında yaptığı çalışmalardan dolayı Turuncu Bayrak ödülleri verildi.

Çocuklar kahvaltıda bir araya gelip eğlendi

Malatya'da Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü MİAD Çocuk Sevgi Evlerinde kalan çocuklar, Doğanşehir ilçesinde kahvaltıda bir araya getirilerek eğlendi.

Hemşirelere karanfilli kutlama

Malatya'nın Doğanşehir İlçesi Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Doğanşehir'de bulunan sağlık kuruluşlarını ziyaret edip hemşirelere karanfil dağıttı. 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası ve 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü dolayısıyla hemşirelerin gününü kutlayan Zelyurt, işlerinde kolaylıklar diledi.

Sporculardan Türkiye Şampiyonluğu sözü

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinin başarılı Bocce takımı sporcuları, Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt'a Türkiye Şampiyonluğu sözü verdiler.

Başkan Gürkan, Sürgü’de incelemelerde bulundu

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Doğanşehir İlçesine ziyarette bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Sürgü Mahallesinde de vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Gürkan, Doğanşehir’de temaslarda bulundu

Çeşitli incelemelerde ve ziyaretlerde bulunmak üzere Doğanşehir İlçesi'ne giden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti İlçe Teşkilatı ve akabinde İlçe Belediyesini ziyaret ederek yapılan, yapılacak olan hizmet ve yatırımlarla ilgili istişarelerde bulundu.

Doğanşehir’de çat kapı iftar programları sürüyor

Malatya'nın Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, çat kapı iftar programlarında her akşam bir eve konuk oluyor.

MTÜ’de Şehit Aktay Kütüphanesi törenle açıldı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Doğanşehir Vahap Küçük Meslek Yüksekokulu bünyesinde oluşturulan Şehit Uzman Çavuş Kemal Aktay Kütüphanesi'nin açılışı törenle yapıldı.

Malatya’da ilçelere arıtma tesisleri yapıyor

Temiz Su, Temiz Çevre, Sağlıklı Gelecek anlayışını Malatya'nın her metrekaresine işleyen MASKİ Genel Müdürlüğü, 3 yıllık periyotta Doğanşehir'e 70 kilometre içme suyu, 35 kilometre kanalizasyon hattı, 12 içme suyu deposu yaptı.

19 Ekim Muhtarlar Gününde Muhtarlar Buluşması Gerçekleştirildi

    Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Doğanşehir ilçesinde 39 mahalle muhtarı ile bir ara…

Başkan Zelyurt, 'Yaklaşık 2021 yılı için 70 km birinci kat ve ikinci kat çalışmalarımızı yaptık"

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt ve Büyükşehir Belediyesi Yol Daire Başkanı Hakan Demir Doğanşehir'de ve mahallelerde asfaltlama, yol bakım ve onarım çalışmalarını incelediler.

Keskin, 'Esnafa hizmet etmenin Hakk'a hizmet olduğu düşüncesiyle hareket ediyoruz'

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB)  Başkanı Şevket Keskin, beraberinde Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ve Oda başkanları ile birlikte Doğanşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Rıfat Topal, Doğanşehir Şoförler ve otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İsrafil Karahan, Doğanşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi  ve  aynı zamanda Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayramı ziyaret ederek, esnaf kurumlarının çalışmaları hakkında istişarede bulundu, ardından Doğanşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından verilen Ahilik Yemeğine katıldılar.

Vali Baruş Doğanşehir'de Tütün Üreticileri ile Bir Araya Geldi

Vali Aydın Baruş Başkanlığında Doğanşehir İlçesi Vahap Küçük Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda düzenlenen toplantıda kıyılmış tütün ticaretine cezai yaptırım getiren yasanın yürürlüğünün 2022 yılına ertelenmesi ve ilçede kooperatif kurulmasıyla ilgili izlenecek süreç ele alındı.

Doğanşehir Belediye Meclisi'nden İsrail'i kınama

Doğanşehir Belediyesi Meclisi'nin, mayıs ayı olağan toplantısını meclis toplantı salonunda meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

MASKİ, Sürgü'ye Paket Arıtma Tesisi Kuruyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Doğanşehir İlçesi Sürgü, Reşadiye, Kurucuova ve Güzelköy Mahallelerinin atıksularının arıtılması için paket atıksu arıtma tesisi proje çalışmalarına başladı. MASKİ Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş ve Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, çalışmaların yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

Başkan Zelyurt; 'Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun'

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Doğanşehirlilerin, ülkemizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek; 'Rabbim bu mübarek günler hürmetine Kudüs'ün, Filistin'in özgür olduğu günleri görmeyi bizlere nasip etsin.' dedi.

Çalık, 'Altyapısıyla üstyapısıyla bugün bambaşka bir Doğanşehir var'

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, '19 yıl öncesinin Doğanşehir'ini düşünüyorum. Nerede o Doğanşehir nerede bugünkü Doğanşehir. Alt yapısıyla üst yapısıyla bugün bambaşka bir Doğanşehir var. Biz eserlerimizle, yaptıklarımızla, yapacaklarımızla, hedeflerimizle, proje ve planlarımızla konuşuruz' dedi.

AK Parti heyetinden Akçadağ, Doğanşehir ve Kale İlçelerine çıkarma

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, partisinin Malatya 7.Olağan İl Kongresine katılmak üzere 25 Ekim Pazar günü kent geleceğini ifade ederek, 'Kongremizden sonra Malatya'ya hizmet yolumuza devam edeceğiz' dedi.

Başkan Gürkan Polat'ta Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Doğanşehir'de yaptığı açıklamada, 'Sayın Cumhurbaşkanımızın her toplantıda bizlere; 'Oy veren vermeyen, seven sevmeyen herkese hizmeti eşit götüreceğiz' diyor. Bizde hizmetleri sizlerin ayağına getirmeye devam edeceğiz' dedi.

Doğanşehir haber ve son dakika Doğanşehir gelişmelerine, Doğanşehir turizm ve gezi haberlerine sayfamızdan erişin.