Kernek Meydanı Haberleri

Kernek Meydanı Haberleri

On binlerin katılımıyla Kernek Meydanı vatandaşın hizmetine sunuldu

Malatya tarihinde önemli bir yere sahip olan Kernek Meydanı yapılan düzenlemelerin ardından gerçekleştirilen açılış töreniyle yeniden halkın hizmetine sunuldu.

Kernek Meydanı Çalışmalarında Sona Doğru

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Genel Sekreter Cemal Nogay, MASKİ Genel Müdürü Memet Mert ve ilgili Daire Başkanları ile birlikte Ker…

Şehir Gönüllüleri Meclisi Üyeleri Kernek Meydan Düzenleme Çalışmalarını Gezdi

  Malatya Kent Konseyi Şehir Gönüllüleri Meclisi üyeleri Kernek Meydanı düzenlenme çalışmalarını yerinde görmek için bi…

Kernek Meydanı Eskiden Olduğu Gibi Ayağa Kalkacak

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, MASKİ Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş, Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanları ile birlikte Kernek Meydanında yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Başkan Avşar 'Uyuşturucuya Açtığımız Savaşta Taviz Yok'

MHP Malatya Kadın Kolları İl Başkanlığı 26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele günü olması münasebetiyle Kernek meydanında bir Program düzenledi.

Başkan Polat, Kernek meydanında incelemelerde bulundu

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat beraberinde Genel Sekreter Ercan Turan, Daire Başkanları, ilgili şube müdürleri ve MESTON Genel Müdürü Hulusi Boyraz, ile birlikte Kernek Meydanında yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.