Este Lorien Güzellik Stüdyosu

Este Lorien Güzellik Stüdyosu (Gösterim Sayısı: 63)
Sektör Hizmetler
İlan Tarihi 7 ay önce
Firma No 387
Telefon 0534 526 80 18
Faks
Web Sitesi https://www.estelorien.com.tr/
Adres Hoşnudiye mah. Çiftkurt sokak. No:1 HKS Plaza Kat:1 Daire:2
İl/İlçe Tepebaşı / Eskişehir
Tanıtım Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=0FTlS5o7ZWY
Firma Hakkında

Este Lorien Güzellik Stüdyosu. Güzellik, epilasyon ve kişisel bakım hizmetleri verilmektedir.

Este Lorien Güzellik ; İstanbul ve Ankara’da kazanılmış deneyim, eğitim ve gerekli sertifikasyonların getirdiği birikim eşliğinde Güzellik Uzmanı Sayın Ahu Demirbağ tarafından Eskişehir lokasyonunda kurulmuş ve Eskişehir’de önde gelen ve tavsiye oranı yüksek bir Güzellik Merkezi olma başarısını oldukça kısa bir sürede yakalamıştır.

Eskişehir operasyonlarımıza başlamamızdan yalnızca 10 ay gibi kısa bir süre sonra göstermiş olduğunuz yoğun ilgi neticesinde sizlere sunduğumuz hizmet konforunu artırmak amacıyla HKS Plaza’daki yeni tesisimize taşındık. Halen faaliyetlerimize Eskişehir Merkez bölgesinde yer alan HKS Plaza’da devam etmekteyiz.

İlerleyen süreçte Ankara’da açılacak yeni şubemizle birlikte faaliyetlerimize 2 farklı ilde devam etme kararı aldık.

Este Lorien Güzellik Stüdyosu olarak yoğun seans trafiğinin yaşandığı, büyük bekleme salonlarında fazla sayıda danışanın seans beklediği bir hizmet anlayışı yerine butik ve kişiye özgü çözümlerle sıra beklemeden, hijyenik, huzurlu ve sakin bir hizmet yaklaşımını benimsemekteyiz. Bu sebeple günlük seans kapasitemizi ve doluluk oranımızı sınırlı tutmaktayız. Bu doğrultuda sağladığımız tüm hizmetlerde sürdürülebilir danışan memnuniyeti ve hijyen odaklı bir yaklaşımı esas alıyor, uygulama öncesinde olduğu gibi uygulama sonrasında da danışanlarımıza gerekli destekleri sağlıyoruz.

Eskişehirli hanımlara daha konforlu hizmet sunabilmek adına Eskişehir’de faaliyet gösteren diğer Güzelik Salonları  ile hizmet çeşitliliği, teknoloji ve bilgi paylaşımı noktasında gerekli işbirliği çalışmalarını sürekli olarak yürütmekteyiz.

Bu anlamda aynı sektörde faaliyet gösterdiğimiz tüm merkezleri rakip değil paydaş olarak görmekteyiz.

banner737