FÜ'de "2. Uluslararası Sanat ve Estetik" sempozyumu

2. Uluslararası Sanat ve Estetik sempozyumuna Fırat Üniversitesi (FÜ) ev sahipliği yaptı.FÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü tarafından '2. Uluslararası Sanat ve Estetik' Sempozyumu düzenlendi. Kongre Merkezinde yapılan...

FÜ'de &quot2. Uluslararası Sanat ve Estetik" sempozyumu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

2. Uluslararası Sanat ve Estetik sempozyumuna Fırat Üniversitesi (FÜ) ev sahipliği yaptı.

FÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü tarafından “2. Uluslararası Sanat ve Estetik” Sempozyumu düzenlendi. Kongre Merkezinde yapılan sempozyumun açılışına, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erol Asiltürk, Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Öğretim Üyesi Tahir Çelikbağ, öğretim üyeleri, öğrenciler ile davetliler katıldı.

Düzenlenen sempozyumda 194 bildiri sunulacağını belirten Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Öğretim Üyesi Dr. Tahir Çelikbağ, bildiriler dışında çeşitli öğretim üyelerinin sergilerinin olacağını söyledi.

Katılımı yüksek olan 2. Uluslararası Sanat ve Estetik sempozyumuna ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını aktaran Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erol Asiltürk de, sempozyuma katkılarını esirgemeyen Rektör Kutbeddin Demirdağ’a teşekkür etti.3 gün sürecek olan sempozyumda, çeşitli bildiriler ve resim sergileri yer alacağı bildirildi.

Bakmadan Geçme