Gaziantepliler Sevdikleri Kitaplar Ve Yazarlarla Buluşturuyor

Gaziantepliler Sevdikleri Kitaplar Ve Yazarlarla Buluşturuyor
Şahinbey Belediyesi bünyesinde gerçekleşen "Kitap Hayattır, Hayat Kitaptır" temalı kitap fuarı ile kitapseverler, sevdikleri yazarlar ve kitaplarla bir araya geliyor.

Şahinbey Belediyesi tarafından hafta sonu açılışı gerçekleştirilen "Kitap Hayattır, Hayat Kitaptır" kitap fuarında Bahadır Yenişehirlioğlu, Saliha Erdim, Tuna Kiremitçi, Dilek Cesur, Beyhan Budak, Sinan Yağmur, Cihat Yaycı, Türker Akıncı, Mete Yarar kitap dostları ile bir araya geldi. Kitap fuarına öğrenciler ve kitapseverler yoğun ilgi gösteriyor.

"Fuarımız 22 Ekim'e Kadar Devam Ediyor"

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, kitaplarla vatandaşları altıncı kez bir araya getirdiklerini belirterek "Okuyucuların, kitapların ve yazarların bir araya geldiği çok önemli ve güzel bir fuar gerçekleştiriyoruz. Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi'ne çocukları ile birlikte gelen aileler, 118 yayın evi arasından istedikleri kitapları çok rahat bulabiliyor ve çocuklarına okuma kültürünü aşılayabiliyorlar. Bu fuardaki asıl amacımız, çocuklarımıza, gençlerimize ve vatandaşlarımıza kitapları sevdirmek. Okuma alışkanlığı kazandırmak. 22 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek olan ve birbirinden değerli yazarlarımızın konferans vereceği fuarımıza, tüm vatandaşlarımızın en az bir defa ziyaret etmesini bekliyorum" şeklinde konuştu.

Gaziantepliler Sevdikleri Kitaplar Ve Yazarlarla Buluşturuyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir