Gelinciktepe Gençlik Merkezi Yakında Gençlerin Hizmetinde Olacak

Gelinciktepe Gençlik Merkezi Yakında Gençlerin Hizmetinde Olacak
Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Gelinciktepe Gençlik Merkezi'nde son incelemeleri yaparak, "Gençlerimize merkezi bir an önce açacağız" dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, çalışmaları yerinde değerlendirmeye devam ederek, yakında hizmete girecek olan Gelinciktepe Gençlik Merkezi'nde incelemelerde bulundu. Yapılan gözlemlerde, merkezin gençlerin sosyal ve kültürel etkinliklerine katkı sağlayacak şekilde düzenleneceğini belirten Başkan Taşkın, gençlerin bu gelişmeden büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.Taşkın,“Burayı donatarak bir an önce gençlik merkezimizin kapılarını gençlerimize açacağız” dedi.

genc4.webp

Gençlerimize Faydalı Olan İşleri Yapmaya Devam Edeceğiz

Toplumun geleceği için bu tür merkezlerin önemine vurgu yapan Başkan Taşkın, “Gelinciktepe Gençlik Merkezi, gençlerimizin sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde bulunabilecekleri donanımlı bir mekan olacak. Burası, gençlerimizin yeteneklerini keşfetmelerine, hobilerini geliştirmelerine ve sağlıklı etkinliklerle vakit geçirmelerine imkan sağlayacak bir ortam sunacak. Gençlerimize önem veriyoruz. Onların iyi bir şekilde yetişmesi şehrimizin, ülkemizin geleceği açısından büyük önem arz ediyor. Gençlik merkezlerimizde gençlerimiz, bir araya gelip fikir alışverişinde bulunabilecekleri, sosyalleşebilecekleri ve birlikte projeler üretebilecekleri bir platforma kavuşacak. Bu tesisler, gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamanın yanı sıra onları topluma entegre etme ve sorumluluk bilinci kazandırma konusunda da önemli bir rol oynamaktadır. Bizler de belediye olarak üzerimize düşeni yapıp burayı donatarak bir an önce gençlik merkezimizin kapılarını gençlerimize açacağız. Burada emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Battalgazi’mizin her kesimine olduğu gibi gençlerimize faydalı olan işleri yapmaya devam edeceğiz” ifadelerinde kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir