Gençler Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Bir Araya Geldi

Gençlik ve Eğitim Derneği, Malatya dan 120 kişilik bir ekip ile TBMM'de grup toplantısına konuk oldu.

Gençler Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Bir Araya Geldi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

“Allahına gurban Tayyip Erdoğan”

Gençlik ve Eğitim Derneği, Gençlik ve Eğitim Topluluğu ve Gençlik Eğitim Kulübü üyeleri, ilk olarak grup toplantısına katılım sağladı. Grup toplantısın da yapılan tezahüratlara kayıtsız kalmayan Malatya Milletvekilleri grup toplantısında gençleri selamladı. Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise, ziyaretçi koltuklarının bulunduğu üst kata geçerek hemşehrileriyle tek tek tokalaştı ve TBMM'ye gelmelerine çok sevindiğini defalarca kez dile getirdi. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın grup toplantısına teşrifiyle, ekip tezahüratları “Allahına gurban Tayyip Erdoğan, Malatya seninle gurur duyuyor” sloganları ile salonda büyük coşku oluşturdu.         

ERDOĞAN GENÇLERİ TEBRİK ETTİ

Gençlik ve Eğitim Derneği, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Gençlik ve Eğitim Topluluğu ve Gençlik Eğitim Kulübü üyeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ın görüşme ayarlamasıyla, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sohbet eden Gençlik ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Ahmet Bayduz projelerini sundu ve yapmış oldukları çalışmalardan bahsetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkan Bayduz’u ve beraberindeki gençleri tebrik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Kayısı hediye eden gençler hatıra fotoğrafı çektirdiler.

KABİNE ÜYELERİNDEN MALATYA’YA ÖVGÜ

Gençlik ve Eğitim Derneği, Gençlik ve Eğitim Kulübü ve Gençlik ve Eğitim Topluluğu üyeleri ile beraber grup toplantısı sonrasında Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TBMM’nin en genç Milletvekilleri ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık gençler ile sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdiler. Kabine üyeleri ve Milletvekilleri "Salonun gür sesleriydiniz, gelişiniz ile bizleri mutlu ettiniz. Malatya ile gurur duyuyoruz." sözlerini tekrar tekrar dile getirerek gençlere teşekkür etti.

ÖZNUR ÇALIK’IN MİSAFİRİ OLDULAR    

Gençlik ve Eğitim Derneği üyeleri Malatya Milletvekili Öznur Çalık'ın misafiri oldular. Burada konuşan Genel Başkan Bayduz;  “Bu programın gerçekleşmesin de büyük emekleri ve destekleri olan Malatya Milletvekilimiz Öznur Çalık’a, Battalgazi Belediye Başkanımız ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan’a, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Karabulut’a, Memursen temsilcisi Hüseyin Hanbay’a, İşadamı Hasan Demir’e ve sürekli bizlerle ilgilenen sayın Çalık’ın danışmanlarına teşekkür ediyorum.” Dedi.  

Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise;  "Ben teşekkür ederim, ekibiniz ile buraya gelerek bizleri çok mutlu ettiniz. Malatya'nın sesinin her daim gür çıktığını bir kez daha gösterdiniz. Gençlik ve Eğitim Derneği’nin çalışmalarını başarılı bulduğunu söyleyen Malatya Milletvekili Çalık Genel Başkan Bayduz’a ve beraberindeki heyete teşekkür etti."

ANITKABİRDE RESMİ TÖREN DÜZENLENDİ                 

4.Kolordu Komutanlığı’nın ve Anıtkabir Komutanlığı’nın izni ile Anıtkabirde resmi tören gerçekleştirildi.                

Burada kendilerine eşlik eden 4. Kolordu subayları ve askerleri ile yapılan resmi törende Atatürk anısına çelenk bıraktılar. Gençlik ve Eğitim Derneği adına defteri dolduran Genel Başkan Ahmet Bayduz; " Aziz Atatürk, emanetin emanetimizdir. Durmadan ve yorulmadan daima ülkemizin bekası için, refahı için çalışacağıma ve çalışacağımıza namusum ve şerefim üzerine and içerim" sözleriyle defteri imzaladı. Gençler tören sonrasında Anıtkabirdeki müzeyi gezdiler.

Bakmadan Geçme