Politika

Politika Haberleri

Tüfenkci, 'Hiçbir zaman yolumuzdan dönmedik'

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, son 20 yılda karşılaşılan onlarca sorun ve engele rağmen Türkiye'nin yoluna kararlılıkla devam ettiğini ifade etti.

Başkan Gürkan MHP’li başkanlarla buluştu

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz ile MHP İlçe Başkanlarını kabul ederek bir süre görüştü.

Fendoğlu, elektrik sorununu gündeme getirdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve partinin MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, TMBB'deki konuşmasında, köylerdeki yetersiz kalan elektrik şebekesi sorununu gündeme getirdi.

Başkan Erdoğan'dan başörtüsü için referandum çağrısı: Sıkıyorsa gel

Cumhurbaşkanı Erdoğan Toplu Açılış Töreninde Kılıçdaroğlu'na başörtüsü için referandum çağrısında bulunarak "Haydi sıkıyorsa gel bu işi referanduma götürelim, parlamentoda bu iş çözülmüyorsa millete götürelim, kararı millet versin." dedi.

Başkan Çınar, Mitinge Tüm Malatya’lıları Davet Etti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız, aydınlık ve güçlü Türkiye’nin mimarı, dünya lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 22 Mart Cumartesi günü saat 14:00’de Malatya Büyükşehir Belediyesinin yan tarafındaki alanda düzenlenecek tarihi mitinge bütün hamşehrilerimizi davet ediyoruz.” diye konuştu.

Tüfenkci yeni adliye binası için süre verdi

AK Parti Malatya Milletvekili ve partinin MKYK üyesi Bülent Tüfenkci, bir ziyarette, Malatya'ya yapılacak yeni adliye binası için 'İnşallah 2023'ün başında veya bu senenin sonunda ihalesini yapar duruma gelmiş olacağız' dedi.

AK Partili Çalık: “Doğanyol’da 650 konut inşa edildi”

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 24 Ocak 2020’de meydana gelen deprem sonrası Doğanyol’un yeniden inşa edildiğini belirtti.

Milletvekili Fendoğlu’ndan Yeni Cami talebi

MHP Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu, TBMM'de yaptığı konuşmada Malatya Yeni Camide gerçekleştirilen restorasyonun durdurularak, duvar çeşme yapısının caminin aslına uygun yapılmasını istedi.

MHP’li Fendoğlu’ndan Anneler Günü kutlaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu 8 Mayıs Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

AK Partili Kahtalı: “Kale’yi baştan aşağı yeniledik”

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, İl Başkan Yardımcısı Kahraman Kavuk ve partililer ile birlikte Kale ilçesini ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.

Fendoğlu’ndan Kadir Gecesi mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP ) üyesi ve Malatya milletvekili Mehmet Fendoğlu yayımladığı mesaj ile Kadir Gecesini kutladı

AK Partili Çalık: “15 gün içerisinde ön hasar tespitleri tamamlanacak”

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi (MKYK) ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’da 13 Nisan’ı 14 Nisan’a bağlayan gece meydana gelen zirai don sonrası ekiplerin sahada ön hasar tespiti çalışmalarına hemen başladığını ve büyük bir titizlikle çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi.

Milletvekili Tüfenkci Kernek’te gençlerle buluştu

Kernek Külliyesi'nde gençlerle bir araya gelen AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, muhalefetin gençliği Z ve Y kuşağı olarak adlandırmasına gönderme yaparak kendilerinin gençliği Teknofest kuşağı olarak gördüğünü belirtti.

Tüfenkci: “Kanun teklifi önemli düzenlemeler içeriyor”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci tarafından hazırlanan, Hazineye Ait Taşınmaz Malların Değerlendirilmesi ve Katma Değer Vergisi Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair 39 maddelik kanun teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu.

Bakan Özer’den AK Parti Malatya il teşkilatına ziyaret

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bir dizi program için bulunduğu Malatya temasları kapsamında AK Parti Malatya İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.

Tüfenkci, 'Projeler şeffaf olarak yapılmaktadır'

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, TBMM'de yaptığı konuşmada, Projeler şeffaf olarak ve hesap verilebilirlik içerisinde herkese açık olarak yapılmaktadır dedi.

Tüfenkci’den diplomasi değerlendirmesi

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci,bir programda yaptığı konuşmada, Türkiye'nin Rusya-Ukrayna savaşında başarılı bir diplomasi yürüttüğünü söyledi.

Başkan Çınar, siyasetçilerle istişare toplantısı yaptı

İlçedeki siyasetçilerle istişare toplantısı yapan Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'İlçemizdeki başarılı yatırımların merkezinde birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu vardır' diye konuştu.

AK Parti’de çalmadık kapı bırakılmayacak

AK Parti'de 2023 seçimi için çalmadık kapı bırakılmama prensibiyle özellikle ilçe programlarına ağırlık veriliyor.

Toplam 915 haber.