Kahtalı sporcuların Bocce başarısı

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı Bocce İl Birinciliği müsabakalarına Kahta ilçesinden katılan sporcular 4 aldın madalya aldı.Müsabakalara 180 takım ve yaklaşık...

Kahtalı sporcuların Bocce başarısı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı Bocce İl Birinciliği müsabakalarına Kahta ilçesinden katılan sporcular 4 aldın madalya aldı.

Müsabakalara 180 takım ve yaklaşık 900 sporcu katıldı. Yıldız kızlar, yıldız erkekler ve küçük erkekler kategorilerinde Esendere Ortaokulu, küçük kızlarda ise Gazi Ortaokul il birincisi olurken, yıldız erkekler kategorisinde ise Gazi Ortaokulu il ikincisi oldu. Kahta’dan katılan sporcular 4 altın madalya, 1 gümüş madalya ve 2 bronz madalya ile döndü. Final maçlarının ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını il protokolü tarafından verildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Çiçek, “Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu Başkanlığının belirleyeceği bir ilde Kahta Esendere Ortaokulumuz ve Gazi Ortaokulumuz Bölge Şampiyonasında ilimizi temsil edeceklerdir. Takımlarımızı tebrik eder, bölgede ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Bu müsabakalarda emeği geçen okul idarecilerimize, antrenörlerimize, beden eğitimi öğretmenlerimize, sporcularımıza ve sporcularımızdan desteklerini esirgemeyen velilerimize de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme