Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin Hizmetleri Beğeni Topladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin Hizmetleri Beğeni Topladı
Eğitimciler ve kursiyerler, Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin hizmete açtığı alanlarını gezdi.

Kursiyerlere ve eğitimciler, Malatya 100. Yıl İl Halk Kütüphanesi, Recep Tayyip Erdoğan Dünya Kayısı Ticaret Merkezi, Beydağı Tabiat Parkı ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Kuru Kayısı Lisanslı Deposu'nu gezdi.

Tecde Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinden Serpil Açıkgöz, hizmetlerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Belediyemizin düzenlemiş olduğu etkinliğe katıldık. Yüzüncü Yıl Parkı'mızı gezdik. Recep Tayyip Erdoğan Dünya Kayısı Ticaret Merkezi'ni gezdik. Gerçekten çok güzel olmuş. Malatya için gerekli olan bir yerdi. Beydağı Tabiat Parkı da çok güzel olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Depremzedeler İçin Dikilmiş Çamları Beğendiler

Hülya Soyar isimli kursiyer de "Malatya Büyükşehir Belediyesi Kuru Kayısı Lisanslı Deposu'nu gezdik. Çiftçilerimiz için önemli olabileceğini düşündüğüm bir yer olmuş. Recep Tayyip Erdoğan Dünya Kayısı Ticaret Merkezi, Yeni Buğday Pazarı, Beydağı Tabiat Parkı'nı gezdik. Özellikle depremzedeler için dikilmiş olan çamları çok beğendim. Düşünenleri tebrik ederim. Beni duygulandırdı. Malatya'mız için Büyükşehir Belediyemiz güzel şeyler yapmış, tebrik ederim. Selahattin Gürkan Başkanımızın işi rast gelsin. İnşallah tekrar seçilir" dedi.

Tecde Halk Eğitim Merkezi'nde görevli Gülsüm Soyar, "Öğrencilerimle beraber gezdiğim yerler gerçekten çok güzeldi. Bizleri de mutlu etti. Vizyonu olan yatırımlar olmuş. Yapılmış olan hizmetler Malatya'yı gerçekten rahatlatacak olan çalışmalar olacak diye düşünüyorum. Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel yatırımlar yapmış. Malatya'da böyle büyük yatırımlar görülmemişti. Recep Tayyip Erdoğan Dünya Kayısı Ticaret Merkezi, Beydağı Tabiat Parkı her yer çok güzeldi. Gezdiğimiz yerlerden memnun kaldık. Selahattin Başkanımızın tekrar seçilmesini umuyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir