Malatya'da Büyük Buluşma!

Malatya'da Büyük Buluşma!
AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 6 Mart'taki Malatya ziyareti için halkı önemli buluşmaya çağırdı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6 Mart Çarşamba günü saat 12.30’da Malatya Büyükşehir Belediyesi yanındaki alanda Malatyalılarla bir araya gelecek. AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören ise, etkinliğin düzenleneceği alanda hazır bulunacak. Namık Gören,

“ Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 6 Mart’ta Malatya’mıza geliyor. Bu büyük buluşmaya tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın belediyecilik vizyonuyla Türkiye'deki yerel yönetimlerin büyük bir gelişim gösterdiğini ifade eden AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören,

“Sayın Cumhurbaşkanı’mızın vizyonuyla, alnımızın akıyla ülkemize her alanda yön verdik. Milletimizin desteğiyle yolumuza daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Yine milletimizin desteğiyle hep birlikte kazanacak; Sayın Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde gerçek belediyeciliği Malatya’mızda devam ettirerek, memleketimizi ayağa kaldıracağız. 6 Mart’ta tüm hemşehrilerimi Türkiye Yüzyılı’nın mimarı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın halkımıza sesleneceği bu büyük buluşmaya davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir