Malatya'da Diş Hekimleri İftar Yemeğinde Buluştu

Malatya'da Diş Hekimleri İftar Yemeğinde Buluştu
Malatya'da iftar yemeğinde bir araya gelen diş hekimleri, 6 Şubat sonrasında zorlu günleri geride bıraktı.

Malatya'da iftar yemeğinde bir araya gelen diş hekimleri, 6 Şubat sonrasında zorlu günleri geride bıraktı.

Ramazan ayı dolayısıyla Malatya Diş Hekimleri Odası tarafından özel bir otelde geleneksel iftar yemeği düzenlendi. İftar yemeğine diş hekimleri ve aileleri büyük ilgi gösterdi.

İftar davetine yoğun ilgi gösterilmesinin kendilerini memnun ettiğini belirten Malatya Diş Hekimleri Odası Başkanı Miraçhan İnanmaz, oda olarak her zaman iletişim ve dayanışma içinde olduklarını vurguladı.

İftar yemeğinde üyelerle bir araya gelme fırsatı bulduklarını dile getiren Malatya Diş Hekimleri Odası Başkanı Miraçhan İnanmaz,

“Diş Hekimleri Odası olarak meslektaş birlikleriyle böylesine özel zaman dilimlerinde bir arada olmaya, fikir alış verişi yapmaya ve dayanışmamızı güçlendirmeye önem veriyoruz. Ramazan ayının manevi iklimi altında düzenlediğimiz iftar soframızda birlik ve beraberliğimizi bir kez daha gözler önüne sermiş olmanın da huzuru içerisindeyiz. Tüm meslektaşlarımıza katılım gösterdikleri için ayrı ayrı saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz yıl yaşanan asrın felaketi sonrasında meslektaşlarıyla birlikte dayanışma ve yardımlaşma içinde olduklarını vurgulayan Başkan Miraçhan İnanmaz, geleneksel olarak düzenledikleri iftar programında bu dayanışmanın en güzel örneklerini yaşadıklarını ifade etti. Konuşmasının sonunda deprem sonrası yaraları birlikte sarmaya devam ettiklerini hatırlatan Başkan İnanmaz,

“6 Şubat depremlerinden sonra meslektaşlarımızla güzel bir birliktelik örneği sergiledik. Yaşadığımız acı dolu günler münasebetiyle geçtiğimiz yıl ne yazık ki iftar programı yapamamış ve bunun burukluğunu hep birlikte yaşamıştık. Ancak şükürler olsun ki bu yıl iftar soframızı kurduk ve dualarla oruçlarımızı açarak birlikte aynı duyguları yaşamış olduk. Meslektaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde olmaya devam ediyoruz. Buradan bir kez daha 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileklerimi sunuyorum. Cenabı Allah böylesine büyük felaketlerden hepimizi korusun ve muhafaza etsin” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir