Sami Er'den Ramazan Bayramı Kutlaması

Sami Er'den Ramazan Bayramı Kutlaması
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, Ramazan Bayramı'nın sevincini paylaşarak, birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan bir mesaj yayınladı.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, Ramazan Bayramı'nın gelmesinin sevincini yaşadıklarını dile getirerek, "Hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam dünyasının Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

Sami Er, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Bayramların birlik ve dayanışmayı güçlendirdiğini vurgulayan Başkan Er, mesajında şu sözlere yer verdi:

“Rahmetin, bereketin ve şefaatin müjdelendiği, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içerisinde bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Toplum hayatımızda çok özel ve anlamlı bir yeri olan sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel şekilde yaşandığı dini bayramlar, özlemleri gideren, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, hoşgörü duygusunu güçlendiren müstesna günlerdir. Her zamankinden çok daha fazla yardımlaşmaya ve dayanışmaya ihtiyacımızın olan bu günlerde milletçe saflarımızı daha da sıklaştırmalı, Ramazan’ın özünde yer alan manevi duygularla gönlümüzü tüm kardeşlerimize açmalıyız.

Ramazan Bayramının milletimiz, İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, tüm hemşerilerimizin, milletimizin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir