Künye

Künye

Künye

Sitemiz Yalnızca İnternet Haber Yayını Yapmaktadır.


Malatya Gerçek Haber -  - MalatyaGercekHaber

Malatyagercek

 Muhabir (Gazeteci), Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Reporter (Journalist) - Owner - Editor in Chief 


Hasan Yagmur -  -  @hasanyagmurtr

 

GSM : 0 536 265 78 13

Hasan Yağmur

e-posta: [email protected]

  Editörler / Editors 

 

Hasan YAĞMUR -  - 

Hasan Yağmur

e-posta: [email protected]

_________________________________ Köşe Yazarları / Columnists 

Hasan YAĞMUR -  - 

Hasan Yağmur

e-posta: [email protected]

_________________________________ Hukuk Danışmanı / Legal Advisor 
Av. Leyla KELEŞ 

 


 Yazılım / Software 
Haber Sistemi Kulga
medyainternet.com
Adres: Balıkesir Teknokent Ofis: 32
Bigadiç / Balıkesir
Telefon: 0266 606 00 60

 

 Sistem Yönetimi Yer Sağlayıcı 

 System Management Location Provider 

Kulga Yazılım ve Telekomünikasyon Ltd. Şti.
medyainternet.com
Adres: Balıkesir Teknokent Ofis: 32
Bigadiç / Balıkesir
Telefon: 0266 606 00 60


 Tanıtım Yazısı ve Backlink Reklam 

 Introduction Letter and Backlink Advertisement 
Hasan YAĞMUR
0 536 265 78 13

[email protected]
[email protected]

 

DMCA compliant image

 

sanalbasin.com üyesidir

Malatyagercek.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır.

Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Malatyagercek.com’da yayınlanan diğer haberler (ajans haberleri hariç) ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve Malatyagercek.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Malatyagercek.com da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Malatyagercek.com yayınlanan her yazıyı desteklemek durumunda değildir. Makaleler, yazarların şahsi düşünceleridir.

Malatyagercek.com sayfalarında yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. İnternet Medyasının Bağlı Olduğu Başlıca Yasalar 


23/01/2008 Tarihli ve 5728 Sayılı Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çeşitli Kanunlarda Ve Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun


4/5/2007 Tarihli ve 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun

* 850 ile başlayan hatlar sabit hat olarak kabul edilir (AVEA hariç). Ücretlendirilmesi her yöne paketiniz varsa dakikalarınızdan düşer. AVEA bu konuda diğer hatlar gibi davranmadığı tespit edilmiştir.
 

  GİZLİLİK POLİTİKASI 


© Copyrigth 2010 Malatyagercek.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Malatyagercek.com’a aittir. Malatyagercek.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Malatyagercek.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Malatyagercek.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Malatyagercek.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 

 PRIVACY POLICY 
 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Malatyagercek.com. However, sometimes the Malatyagercek.com uses third parties to process your information. Malatyagercek.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Malatyagercek.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Malatyagercek.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Malatyagercek.com and its services. When you use Malatyagercek.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Malatyagercek.com cookies section of our full Privacy Policy.