Şehit yakınları ve gazilerden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bulut'a plaket

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Muharrem Kıbrız, şehit yakınları ve gazilere yönelik hizmetlerinden dolayı şehit yakınları ve gaziler adına Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Rasim Bulut'a teşekkür plaketi takdim etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Gerçek Haber -

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Muharrem Kıbrız, vakıf üyeleri ile beraber Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Rasim Bulut’u makamında ziyaret etti. Ziyarette, şehit yakınları ve gazilere yönelik gerçekleştirilen hizmetler konuşuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Rasim Bulut, “Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak toplumdaki tüm dezavantajlı kesimlere ulaşmaya gayret ediyoruz. Kimseyi mağdur etmemek, hizmeti vatandaşımızın ayağına götürmek temel politikamız olduğu gibi aynı zamanda vicdani sorumluluğumuz. Bu meşakkatli işte Sivil Toplum Kuruluşlarımızın önemi paha biçilemez. Şehit yakınlarımız ve gazilerimiz adına kurumuma ve şahsıma verilmiş olan plaket bizleri çok onure etti” diye konuştu.

Ziyarette daha sonra, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Muharrem Kıbrız, İl Müdürü Rasim Bulut’a plaket takdim etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN