Bir şehri yaşanır kılan havası, suyu, güvenliği, ihtiyaçlarını karşılayabilme oranıdır. Her biri şüphesiz insan sağlığı huzuru için kaçınılmaz gereksinimlerdir. Bunlar ayrı ayrı bir yazı konusudur elbet. Lakin ben burada Malatya’mıza hizmet veren alışveriş merkezimiz Malatya Park’ın kazanmış olduğu ödülden bahsedeceğim. İltifata tabi olmalı iyi işler, elbette ki anılmalı ve dile getirilmelidir

2016 13.ULUSLARARASI İŞ ÖDÜLLERİ KAPSAMINDA
4 KATEGORİDE STEVİE ÖDÜLÜ KAZANDI

Yönetim ve kiralaması JLL tarafından yapılan MALATYAPARK ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ; 13.STEVİE AWARDS Uluslararası İş Ödülleri kapsamında,”PARK CARD’I OLAN YOLDA KALMAZ” isimli projesiyle; başvurduğu 4 kategoride de derece alarak; 2 Silver ve 2 Bronz olmak üzere toplam 4 Stevie Ödülü sahibi oldu.

Ödüller, 21 Ekim'de, İtalya’nın başkent Roma’da, Cavallieri Waldorf Astoria Otelde gerçekleştirilen muhteşem bir törenle sahiplerine teslim edildi.

Törene; Malatya Park’ın Yönetim ve Kiralamasından sorumlu JLL Yönetiminden Direktör Yardımcısı Nezaket Akcakaya, MalatyaPark Yatırımcılarından Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Başdemir, MalatyaPark Genel Müdürü Yılmaz Arslan ve Pazarlama Müdürü Arzu Şavluk katıldı.

Kısa bir konuşma yapan Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Adnan BAŞDEMİR ‘’Yaşasın Türkiye, Yaşasın Malatya’’ diyerek salondaki tüm misafirlerden büyük alkış aldı.

Stevie Ödülleri Hakkında:
Stevie Ödülleri’nin; yedi ana programı vardır. Uluslararası İş Ödülleri, Asya-Pasifik Stevie Ödülleri, Alman Stevie Ödülleri, Amerikan İş Ödülleri, İşverenler için Stevie Ödülleri, Kadınlar için Stevie Ödülleri, Satış ve Müşteri Hizmetleri için Stevie Ödülleri. Stevie Ödülleri’ni alabilmek için her yıl 60'dan fazla uluslararası kuruluş, 10.000'den fazla proje ile başvurur. Her çeşit ve büyüklükteki örgütleri ve çalışanlarını ödüllendiren Stevies, adayların olağanüstü performanslarını dünya çapında tanıtır. MalatyaPark Uluslar arası İş Ödülleri Programında yarışmaya katıldı.

Bu yıl 13.sü düzenlenen Uluslar arası İş Ödülleri Platformunda yarışmak üzere; 3.800’den fazla aday başvurdu. MalatyaPark ise Stevie’den ödül kazanan uluslar arası markalar arasındaki yerini aldı.
 
 Günümüzde alışveriş kültürü ve anlayışı değişse de, topluma olumlu nefes olmak lazım güzel işlerle.


Halkın büyük çoğunluğunun her şeyi bir arada bulduğu ihtiyaçlarını çok yönlü karşılayabildiği alış veriş merkezimiz, halkına üstün kalitede hizmet vermekten ödün vermemektedir.

Sosyal projeler kültür sanat etkinlikleri milli değerlerin ayakta tutulması gibi hassas noktalarımızla ilgili de sürekli etkinlikleri olan merkez, yaşam merkezi olma özelliğini içeriyor.

Şehirde gidecek yeri olmayan çocuklara etkinlikleri ile cıvıltısı katan, dinlence, eğlence ve daha birçok hususta eksikleri kapatan olması da mühimdir. Bayan elinin değmesi de bir çok yerde olduğu gibi başarıda  katmerleniştir diye düşünüyorum. Arzu Şavluk müdürüm başta olmak üzere emeği geçenleri tebrik ediyor ‘nice başarılarla hizmetiniz daim olsun’ diyoruz.

Douglas Malloch bu şiiri sözlerimizi özetler mahiyettedir

Dağ tepesinde bir çam olamazsan
Vadide bir çalı ol.
Fakat oradaki en iyi küçük çalı sen olmalısın.
 
Çalı olamazsan bir ot parçası ol bir yola neşe ver.
Bir misk çiçeği olmazsan bir saz ol.
Fakat gölün içindeki en canlı saz sen olmalısın.
 
Hepimiz kaptan olamayız tayfa olmaya mecburuz.
Dünyada hepimiz için bir şey var.
Yapılacak büyük işler küçük işler var.
Yapacağınız iş size en yakın olan iştir.
 
Cadde olamazsan patika ol.
Güneş olamazsan yıldız ol.
Kazanmak yahut kaybetmek ölçü ile değildir.
Sen her neysen onun en iyisi olmalısın.
Nilüfer zontul aktaş
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.