Tekvandoda Büyükşehir'in sporcusu Ali Karadoğan şampiyon oldu

Tekvandoda Büyükşehir'in sporcusu Ali Karadoğan şampiyon oldu
Malatya Büyükşehir Belediyespor Kulübü tekvando sporcusu Ali Karadoğan, Okul Sporları Türkiye tekvando Şampiyonasında rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

17 -19 Nisan tarihleri arasında Malatya’da yapılan Okul Sporları Türkiye tekvando Şampiyonasında mücadele eden Malatya Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Ali Karadoğan Türkiye şampiyonu oldu. 65 kiloda yarışan Ali Karadoğan, rakiplerini bir bir eleyerek şampiyon olmayı başardı.

Malatya Büyükşehir Belediyespor, tekvando antrenörü Vahap Genç yaptığı açıklamada, çalışmalarının karşılığını aldıklarını söyledi. Genç, “Şampiyonaya günde çift antrenman yaparak hazırlandık. Büyükşehir kulübü olarak inanılmaz bir çalışma sürecimiz oldu. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır’ın spora verdiği tam destekten ötürü teşekkür ediyoruz. Onun sayesinde bu başarılar elde ediliyor. Amacımız vatanını, milletini, bayrağını seven ahlaklı nesiller yetiştirmek. Bu bağlamda bize ve sporcularımıza desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Ertan Mumcu’ya da ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir