Vali Yazıcı İftar Yemeğinde Umut Aşıladı

Vali Yazıcı İftar Yemeğinde Umut Aşıladı
Malatya Valisi Yazıcı, iftar programında depremin etkilerinin geride kaldığını belirterek, şehrin daha güzel hale getirilmesi için çalıştıklarını ve konut yapımının devam ettiğini söyledi.

Vali Ersin Yazıcı, Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın katılımlarıyla organize edilen iftar ve ödül törenine iştirak etti.

Programda Vali Yazıcı'ya; Malatya AK Parti Milletvekili Abdurrahman Babacan, Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın eşlik etti.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar etkinliği, depremle ilgili kısa bir film gösterimi ve Memur-Sen il temsilcisi Hüseyin Söylemez'in konuşmasıyla devam etti.

İftar yemeğinin ardından konuşan Vali Yazıcı;

“Bu akşam böylesi güzel bir etkinlikle bizleri bir araya getiren Memur-Sen yönetimine ve başkanına teşekkür ediyorum. Üzerinden bir yıl geçen büyük bir afet yaşadık ama daha güzel bir Malatya için hep birlikte gayret ediyoruz ve ilimizi eskisinden daha güzel hale getirmeye çalışıyoruz. Bir yıl içinde de binlerce konutu tamamlayıp Malatya’daki vatandaşlarımıza teslim ettik. Kalan konutları yapmaya ve teslim etmeye devam edeceğiz. Ramazan ayı hepimizin maneviyatının yükseldiği bir aydır. Bu ayda durumları özel olan mahalle sakinlerinizi, komşularınızı ve arkadaşlarınızı unutmayın. Çünkü onlar da Ramazan’ın bereketiyle bereketlensin ve diğer insanlar tarafından fark edildiğini fark etsinler. Hepimize duacı olsunlar. Sağlıklı bir şekilde herkesin bayrama erişmesini diliyor, geceyi tertip edenlere teşekkür ediyor ve hepinize saygılar sunuyorum.” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir