Yeşilyurt İlçesi Asayiş Olayları

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde meydana gelen olaylarla ilgili yazılı basın açıklaması yapıldı.

Yeşilyurt İlçesi Asayiş Olayları
TAKİP ET Google News ile Takip Et

OLAY-1) Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde bulunan Özsan Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren iş yerleri önünde meydana gelen faili meçhul açıktan hırsızlık olayları ile ilgili ekiplerimizce yapılan çalışmalarda konu ile ilgili (4) şüpheli şahıs yakalanmış, gözaltına alınan (4) şüpheli Şahıs 26/01/2019 günü çıkarıldıkları mahkeme tarafından Tutuklanarak ilimiz E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunu teslim edilmiştir.

OLAY-2) 27.01.2019 Günü gece muayyen saatte meydana gelen ve (10.000) TL maddi değeri bulunan (27) adet Demir iskele Yolu ve (12) adet Portatif Tekerlekli demir iskelenin çalınması olayı ile ilgili şüpheli (1) şahıs demir malzemeleri hurdacılar sitesinde satmaya çalıştığı esnada yakalanmış ve çıkarılmış olduğu mahkemece tutuklanarak İlimiz E Tipi Kapalı Ceza infaz Kurumuna teslim edilmiştir.

OLAY-3) 27.01.2019 Günü gece muayyen saatte Hurdacılar sitesinde bulunan bir iş yerinden (10.000) TL değerindeki bakır kablo hırsızlığına yönelik yapılan çalışmalarda şüpheli (1) şahıs yakalanmış ve çıkartılmış olduğu mahkemece Adli Kontrol Şartı ile serbest bırakılmıştır.

OLAY-4) 25.01.2019 günü saat 20:30 sıralarında Yeni Hamam mahallesinde bulunan bir işyerinde meydana gelen açıktan hırsızlık olayı ile ilgili (1) şüpheli şahıs yakalanmış, adli makamlara sevk edilen şüpheli şahıs mahkemece adli kontrol kararı ile serbest bırakılmıştır.                                                       

Bakmadan Geçme