Destici, Altındağ Kültür Sarayı'nda Çiftin Nikah Şahitliğini Üstlendi

Destici, Altındağ Kültür Sarayı'nda Çiftin Nikah Şahitliğini Üstlendi
Destici, Altındağ Kültür Sarayı'nda Murat Gürbüz ve Gamze Aykaç çiftinin düğün törenine iştirak etti, çiftin nikah şahitliklerini de üstlendi.

Destici, Altındağ Kültür Sarayı'nda Murat Gürbüz ve Gamze Aykaç çiftinin düğün törenine iştirak etti.

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin nikahlarını kıydığı çiftin şahitliğini yapan Destici, aile cüzdanını Aykaç'a takdim etti.

Konuşmasında Destici, çifti tebrik ederek, evliliğin kutsal bir birliktelik olduğunu ifade etti.

Destici, daha önce iştirak ettiği düğünlerde, çiftlere aile olmanın önemini vurgulayarak,"Gönüllerine göre, Cenabıhakk'ın takdir ettiği miktarda olsun." dediğini anımsatarak, şöyle devam etti:"Ama Cumhurbaşkanımızın son açıklamaları, TÜİK verilerine bakıldığında çocuk yapma oranı gittikçe düştüğü için nüfusumuzda azalma var. Maalesef nüfusumuz artmıyor, eksiye doğru gidiyor. Bunun için artık en az 4 çocuk yapmak bir Türk evladı için farz-ı kifaye olmuştur. Hanımefendi kızımız da herhalde bu sözlerimize katılacaktır diye düşünüyorum ve cinsiyette yine gönüllerince olacak 4 evladı Cenabıhak bu gençlerimize nasip etsin diyorum."ifadelerini kullandı.

Parti yöneticileri ve üyelerinin de iştirak ettiği düğünde, çiftin diğer nikah şahitliklerini Anayasa Mahkemesi üyesi Selahaddin Menteş, önceki dönem Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve eski milletvekillerinden Miraç Akdoğan üstlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir