Ulaştırma Bakanı: PTT'den Emeklilere %20 İndirim Kampanyası Başlatıldı"

Ulaştırma Bakanı: PTT'den Emeklilere %20 İndirim Kampanyası Başlatıldı"
Bakan Uraloğlu, PTT'nin emeklilere özel %20 indirim kampanyasını duyurarak, emeklilerin kargo gönderimlerinde avantaj sağlayacağını belirtti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, PTT'nin emekli vatandaşlara yönelik başlattığı kargo indirim kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu.

PTT'nin posta, kargo, bankacılık ve e-ticaret alanlarında ülkenin dört bir yanında faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Bakan Uraloğlu, ''Tüm emekli vatandaşlarımız, kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabilecekler." şeklinde konuştu.

Yurtiçi Varışlı Kargo Gönderiminde Yüzde 20 İndirim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2024'ü Emekliler Yılı olarak ilan ettiğini hatırlatan Bakan Uraloğlu, "Biz de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak emeklilerimize yönelik kampanyalarımıza devam ediyoruz. Trenlerde ve şehirlerarası otobüslerde emeklilerimize yönelik indirim kampanyalarına devam ediyoruz. Şimdi de PTT tarafından emekli vatandaşlarımıza yönelik standart taşıma ve adrese teslim hizmetlerde ayda en fazla 5 adet olmak üzere yurtiçi varışlı kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim kampanyası başlattık. Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşlarımız, PTT iş yerlerine gelerek T.C. kimlik numaralarını ibraz etmeleri halinde indirimden faydalanabilecekler." ifadelerine yer verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir