Düşündüren Deli

Düşündüren Deli

Pentagon'un Maşaları

Düşündüren Deli (Malatya Gerçek Haber)

İç siyasette sıkışanlar dünyanın geleceğinde söz sahibi olamaz. Bizler ne kadar büyük düşünmeye çalışsak içimizde ki ayrık otları, Pentagon'un maşaları hep bizleri iç siyasete hapsetmek istedi. Bu gidişatın hiç kimseye faydası yok.

İçte bütün olalım diyoruz, Pentagon maşalarından bir türlü olamıyoruz. Büyük düşünelim büyük hareket edelim diyoruz, yine bu soysuz güruh arkamızdan dolanmaya çalışıyor. İnşaALLAH yakın zamanda bu çıkmaz sokaktan kurtuluruz..

Çipras hükümeti resmen istifa etti: Yunanistan erken seçime gidiyor.
Avusturya hükümeti düştü,
Almanya’da koalisyon çatırdadı, İngiltere'de başbakan görevi bırakıyor. 
İtalya ekonomisi çöküyor.,
İspanya Katolanlarla sorunlu..
Avrupa’da son dönem siyasal buhranlar sürüyor.

Bu gelişmeler aynı zamanda bir kuşak bir yol projesinde hem Pentagon'un küreselcilere karşı kullanacağı yumuşak karındır, hem de küreselcilerin Pentagon güç almasın diye kaşıdığı yumuşak karnıdır.

Dünya son halini almadan önce ortalık daha da karışacak bu kesin. Bu karışıklığın sonunda iri ve diri kalanlar yeni dünya düzeninde söz sahibi olacaklar.
Artık her şey çok daha net ve berrak.
Pençe harekatının zamanlaması bile bile bu süreçten ayrık değil.

Bildiğiniz gibi Doğu Akdeniz bir kuşak bir yol projesinde hayati öneme sahip.Tüm hesaplar Doğu Akdeniz üzerinden yapılmaya ve sonuç alınmaya başlandı.

Bizim medeniyet aksımız çoktandır Avrasya olarak belirlendi. Bu saptama 50 yıllık veya 100 yıllık değil, bu saptama yeniden TÜRK varlığının cihana hükmetmesiyle alakalı.

Bana göre Avrasya aksının önemi 1000 yıl öncesinden geliyor.

ALLAH'ın izniyle zoru gitti kolayı kaldı. ALLAH yolumuzu daim eylesin.

Önceki ve Sonraki Yazılar
Düşündüren Deli Arşivi