Hasan Yağmur

Hasan Yağmur

Sevsinler Sizin İnsan Haklarınızı

Hasan YAĞMUR (Malatya Gerçek Haber)

 

Türkiye Barolar Birliği (TBB) yapılan seçimle tarafını seçti. Avrupa da birçok ülke AİHM kararlarını tanımayıp, uygulamazken AİHM kararlarını esas alıp ona göre karar veren bir Anayasa Mahkememiz var. TBB ise dünden hazır bu kararlara amade olmaya.

PKK, FETÖ vb terör örgütlerini destekleyenler ABD ve Avrupa ülkeleridir. Pkk ve Fetö terör örgütü mensupları ile ilgili kırmızı bültenlerini interpol geri çeviriyor. Ülkemizin dış güçlerin kuklası olarak devam ettirmek istiyorlar.

Ülkemizde ki, Koltuk ve kese arasına vicdanları sıkışan yandaşları aracılığı ile ülkeyi karıştırmak ve ülkemizin parçalanarak bizleri Anadoludan çıkartmaktır. Yabancı Vakıflar aracılığıyla medyayı finanse ediyorlar. Aynı şekilde partilere aday adaylığı başvurusu yapan kişiler vasıtasıyla partilerin yurt dışından yardım alması yasağını deliyorlar. Ayrıca, Partilere yakın şirketler yoluyla da fonluyorlar. Bunun en iyi örneği; Soros'un Türkiye'de ki uşaklarından biri olan Osman Kavala'dır.

Türk Devletlerini dışardan yıkamayacağını anlayan yabancılar (bu işlerin organizatörlüğü Masonlar ve siyonistler) içimizdeki vatan ve millet şuuru olmayan satılmaya hazır, inançsız ve ahlak yoksunu kişileri kullanıyorlar.

Bu kuklalar, Ülkemizde dezenformasyon, algı operasyonu ve provokatörlük yapmayı normalmiş gibi gösterirler. Bizim ülkemizde o kadar satılık insan vardır ki, 1 dolara dahi kendilerini pazarlarlar.Terör Örgütlerinin işlediği suçları görmezden gelip, onları terör örgütü olduğu kabul etmezler.

Terör örgütlerine yardım, yataklık ve terörist temin eden siyasal yapılara da destek verirler. Normal bir iş yapar gibi, onlar için İnsan Haklarından ve Hak ihlallerinden söz ederler.

 

Birilerinin dediğini hatırlarsınız!
"Demirtaş'ın ne suçu var?"
"Kavala'nın ne suçu var?"

Teröristlere bizim çocuklar diyenlerden ne beklersiniz ki?

Siyasetçisinin bu hale geldiği ülke de TBB'den ne bekleyebiliriz?

Selam ve Dua ile,
Hasan YAĞMUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
Hasan Yağmur Arşivi