Hasan Yağmur

Hasan Yağmur

Takiyye 'ye Son Hız Devam

PKK terörü örgütüdür, Selahattin Demirtaş ve avenesi teröristtir diyemeyenler Mecliste Hizbullah var algısı yapıyor. Bu algıyı asıl yapan FETÖ 'dür. HÜDA PAR 'ın Hizbullah gibi bir oluşumla alakası yoktur. Bunu defalarca açıkladılar. 

Türkiye de 1990 yıllarda domuz bağı ile cinayet işleyen Özel Harp Dairesi olarak bildiğimiz ihanet yuvasıdır. İslamiyete Terör damgası vurmak adına Ülkemizde Özel Harp Dairesi ve JİTEM bu işi organize edip yürüttüler. Bunların hepsi alenen ortaya çıkmasına rağmen hala birileri FETÖ'nün ağzı ile bu yalan ve iftiraları yayıyor. 

Sebebi belli! 
Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı, Cumhurbaşkanı seçtirmemek adına HDP/PKK/YSP ve tüm bileşenleri unutturmak. Kılıçtaroğlu'nun ağzından Pkk'ya sırtını dayayanlara ve Apo'nun heykelini dikeceklere bir tek söz duydunuz mu? HDPkk'lı Sırrı Sakık'ın "Siz Mustafa Kemal'in askeri değil generali olsanız ne yazar it sürüleri...!" sözüne birtek kelime çıkıp söyledi mi? 

Kılıçdaroğlu ve avenesi Türk vatandaşlarını ve özellikle CHP'ye gönül vermiş, gözü kapalı oy verenleri ahmak yerine koymuyor mu? 

Kılıçdaroğlu ve avenesi kalan 9 günde Milliyetçi Mühafazakar kitleden oy devşirmek için ben daha Milliyetçiyim ben daha Müslümanım diye takiye seviyesini artıracaklar. 

Muhafazakar ve Milliyetçi olarak kendini gören Türk vatandaşları Kılıçdaroğlu ve avenesinin yalanlarına inanarak ülkeyi bir maceraya sürükler mi? 

Ne yazık ki! gören gözleri, duyan kulakları, düşünmek ve akıl etmek için verilen beyinlerini kiraya verenler düşünmek yerine körü körüne teşbihte hata olmaz Öküz başlı antiloplar gibi sürü başını takip ediyorlar.

Cenab-ı Allah (c. c.)'ın Kur'an-ı Kerim'de Araf Suresi 155 ve 156'cı ayetlerinde bizlere ilettiği;
"Mûsâ tayin ettiğimiz vakitte buluşmak üzere kavminden yetmiş adam seçti. Onları o müthiş deprem yakalayınca Mûsâ dedi ki: “Ey rabbim! Dileseydin onları ve beni daha önce helâk ederdin. İçimizdeki beyinsizlerin işledikleri yüzünden bizi helâk edecek misin? Bu iş, senin imtihanından başka bir şey değildir; onunla dilediğini saptırır, dilediğini de doğru yola iletirsin. Sen bizim velîmizsin. Artık bizi bağışla ve bize acı! Sen bağışlayanların en iyisisin.

Bize bu dünyada da âhirette de iyilik yaz! Şüphesiz biz sana yöneldik.” Allah buyurdu ki: Azabıma dilediğimi uğratırım; rahmetim ise her şeyi kuşatmıştır; ayrıca rahmetimi Allah korkusu taşıyanlara, zekâtı verenlere ve âyetlerimize inananlara yazacağım."

Cumanız Mübarek olsun.

Önceki ve Sonraki Yazılar
Hasan Yağmur Arşivi