Vefat eden öğretmenleri için 23 Nisan'da Mevlit okuttular

Vefat eden öğretmenleri için 23 Nisan'da Mevlit okuttular
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde bir grup öğrenci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda, vefat eden öğretmenleri için Mevlid-i Şerif okutup helva dağıttı.Sandıklı Miralay Reşatbey İlkokulu öğretmen ve öğrencileri,...

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde bir grup öğrenci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, vefat eden öğretmenleri için Mevlid-i Şerif okutup helva dağıttı.

Sandıklı Miralay Reşatbey İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, iki yıl önce vefat eden Hasan Turinay ve geçen yıl vefat eden Tuncer Karakaş için okul bahçesinde helva ikramında bulundu. 23 Nisan kutlamaları için okul bahçesinde toplanan öğrenciler ve öğretmenleri daha önceden planladıkları mevlit programını da burada yaptı. Okul bahçesinde yapılan 23 Nisan kutlamaları coşku içerisinde geçerken, daha sonra hazırlanan helva öğrenci ve misafirlere dağıtılarak dua edildi.

Öğrenciler, 23 Nisan için hazırladıkları gösterilerini sunarak şiirler ve kompozisyon okudu. Program 23 Nisan için düzenlenen yarışmalarda dereceye girenler için yapılan ödül töreni ile sona erdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir